Velkoformátové keramické tašky jsou vhodné jak pro velké, tak i menší střešní plochy. Díky propracovanému systému drážek jsou vhodné i pro nízké sklony střech. Unikátní hlavové drážky poskytují velké možnosti posuvu, což umožňuje snadné rozvržení optimálního laťování v závislosti na délce krokve. Závěsné ozuby zajišťují bezpečné uchycení tašek, spodní podpůrná zpevňovací žebra dodávají taškám větší pevnost a odvádějí případnou vzniklou kondenzaci ze spodní strany tašek. Díky velkému formátu dosahují tašky výborného poměru cena/výkon.

Máte-li zájem o jakýkoliv produkt z naší nabídky, můžete poptávku či objednávku poslat prostřednictvím poptávkového formuláře. Střechy jsou složitější objekt a proto náš poptávkový formulář má 3 možnosti:

  • Máte již výpis materiálu – pak stačí poslat v příloze. K tomu slouží první podoba formuláře
  • Zadám rozměry střechy – pokud znáte rozměry střechy, zvolte druhou možnost. Je-li Vaše střecha členitější, bude možná jednodušší zvolit třetí možnost
  • Pošlu plán střechy – máte-li plán střechy, pošlete jej v příloze. To je třetí možnost.

Vyberte si jednu z možností a zašlete nám nezávazný dotaz či zadání. Brzy Vás budeme kontaktovat s možným řešením a nabídkou. Pokud Vám ani jedna z možností nevyhovuje, nemáte potřebné podklady, nebo poptáváte jiný sortiment, můžete využít obecný kontaktní formulář na stránce kontakty.