Profesionální služby pro profesionály

Profesionál potřebuje pro svoji práci profesionální podporu a takový přístup nabízíme všem tesařům, klempířům, pokrývačům i firmám jako dodavatel kompletního sortimentu střešních materiálů. Vyzkoušejte si nás a přesvědčte se. 

Sledujte naši nabídku, nestojíme na místě, učíme se. Sledujeme trendy a hledáme, jak vám usnadnit práci, jaké jsou nové produkty a systémová řešení v oblasti střech, střešních konstrukcí i všeho dalšího co se střechami souvisí.

10 služeb pro profesionály

1) ODBORNÉ PORADENSTVÍ PŘI VÝBĚRU KRYTINY 

Specialisté na naší prodejně vám doporučí nejvhodnější materiál, vysvětlí technická specifika, klady a zápory určitého materiálu. Společně s vašimi představami a požadavky dokážeme vytvořit střechu pro vás na míru a po technické stránce vyspělou a moderní. Vše samozřejmě bezplatně a nezávisle na množství odebraného materiálu. Navrhneme vám střechu, která splní všechny vaše požadavky na kvalitu, vzhled i životnost.

2) PRODEJNÍ SERVIS

Většinu materiálů držíme skladem a jsme schopni zajistit 100% servis. Na naší prodejně máme pro vás připraveny aktuální ceníky, prospekty, montážní návody nebo vám je zašleme v elektronické podobě. Během realizace stavby jsme vám k dispozici pro konzultace, případně zajistíme schůzku s technikem výrobce jednotlivých druhů materiálů. Operativně řešíme doobjednávky chybějících prvků.

3) VZORKOVNA

Na naší prodejně je vám k dispozici vzorkovna, můžete prohlédnout vzorky střešních krytin a ostatních materiálů a vybrat si vhodné barevné provedení.

4) CENOVÉ ROZPOČTY ZDARMA

Po vybrání vhodného materiálu, na základě projektu nebo dodaných rozměrů , vám ZDARMA vypočítáme potřebné množství jednotlivých prvků. Na základě výpisu prvků zpracujeme individuální cenovou nabídku (i ve více variantách), abyste se mohli rozhodnout pro tu nejvýhodnější. Jestliže se nemůžete na naši pobočku dostavit osobně, vše vyřídíme elektronicky, zašlete e-mailový dotaz a v krátké době vás bude kontaktovat náš pracovník.

5) RYCHLÉ A SPOLEHLIVÉ DODÁNÍ MATERIÁLU

Vybranou krytinu nebo materiál v přesném množství dovezeme až k vám. Střešní krytinu vám dopravíme na stavbu nákladním autem MAN s hydraulickou rukou, který vám materiál složí až do desetimetrové vzdálenosti od komunikace (například za plot). Cena za dopravu a skládání je vždy vyčíslena v cenové nabídce. Pro menší zakázky máme k dispozici RENAULT Trafic s vlekem.

6) KVALITA DODÁVANÝCH MATERIÁLŮ

Všechny materiály, jež jsou v našem sortimentu nabízeny, jsou plně certifikovány (osvědčení o shodě, certifikát, technické osvědčení) a odpovídají nejen normám platným v ČR, ale i přísnému měřítku EU.

7) VÝROBA FALCOVANÉ STŘEŠNÍ KRYTINY

Nabízíme vám možnost zajištění profilovacího stroje Schlebach SPM 30/80 RS s obsluhou. Profilování je možno provést u nás v areálu naší firmy nebo dle možností přímo na stavbě (Vhodné v případě dlouhých šárů z důvodu složitějšího převozu).

8) ZPĚTNÝ VÝKUP MATERIÁLU BEZ POPLATKU

Jestliže vám po realizaci vaší střechy zůstane nepoškozený materiál, nabízíme vám možnost zpětného výkupu materiálu bez poplatku.

9) ŠKOLENÍ

Zajišťujeme pro naše zákazníky teoretická i praktická školení buď na pravidelném školení pořádaném naší firmou nebo přímo u výrobce.

10) VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Věrnostní program firmy KM BETA. Soutěže se mohou zúčastnit všechny pokrývačské firmy, které jsou smluvními partnery společnosti KM BETA a. s.
Věrnostní program firmy VELUX a LINDAB. Program je určen pro realizační firmy, které se zabývají montáží výrobků LINDAB a VELUX.