O firmě Střechy Burkoň

Firma Střechy BURKOŇ s. r. o. Chrudim byla založena v roce 2000 se zaměřením na specializovaný prodej plechů a klempířských výrobků. Zkušenosti nám ukázaly, že cesta k dalšímu rozvoji vede přes kompletnost a schopnost dodat široký sortiment materiálů nejen pro střechu, ale i pro celou hrubou stavbu.

Do roku 2001 jsme působili ve Slatiňanech a začátkem roku 2002 jsme se přestěhovali do pronajatých prostorů v Chrudimi. V roce 2006 jsme začali s výstavbou vlastního areálu a do nových prostorů jsme se přestěhovali v roce 2007. V další etapě výstavby jsme vybudovali druhou skladovou halu a plně vybavenou klempířskou dílnu.

V našem sortimentu naleznete veškeré střešní krytiny, střešní okna, izolace, plechy, okapy, klempířské prvky a další materiály pro střechu, stavbu i dům. Od roku 2011 jsme rozšířili sortiment o zdící systémy z páleného a vápenopískového zdiva a dále o systém maltových a omítkových směsí. Specializujeme se na prodej betonové střešní krytiny KM BETA. V letech 2008 a 2009 byla firma vyhlášena „Skokanem roku“ - nejlepší prodejce KM BETA.

Na střechy jsme odborníci, nabízíme technické i cenové poradenství a výpočty ceny střechy zdarma. Dopravíme a vyložíme vám nejen celé plechové střechy, ale pomocí menších aut i drobné zakázky. Poskytujeme službu zpětného odkupu přebytečného materiálu a koncovým zákazníkům také doporučujeme realizační firmy.

Nabízíme vám možnost platit kreditními kartami.

Ověřili jsme si, že vysoká profesionalita a vstřícnost pomáhá v rozvoji vztahu s našimi zákazníky. K řešení vašich požadavků nabízíme individuální přístup - jsme zde pro vás.