Okapy, plechy a klempířské prvky

Voda, která nateče na vaši střechu, je vaše, ale asi byste nebyli rádi, kdyby na střeše zůstala do nekonečna. Důmyslný systém okapů ji odvede přesně tam, kde ji chcete mít.  

Lidové rčení říká: Z louže pod okap. Vystihuje stav, kdy se máte rozmyslet mezi dvěma špatnými řešeními. My opravujeme: S naší firmou a s naším materiálem by ovšem toto rčení nikdy nevzniklo. Proč? S našimi okapy dosáhnete toho, že vám z nich nebude crčet voda, spíše naopak, vodu odvedete tam, kam budete chtít, buď do kanalizace, anebo také do nádrže, ve které můžete uchovávat a shromažďovat dešťovou vodu a používat ji k zalévání nebo k použití na toaletách. Lidové rčení říká: Z louže pod okap. Nespecifikuje ovšem, jaké okapy má konkrétně na mysli. Na trhu se vyskytuje hned celá řada okapů a okapových systémů. Vy si můžete vybrat okapy plastové, plechové, hliníkové, ze slitin různých kovů a jejich vzájemné kombinace. Navíc vám plechy u nás zdarma nastříháme do požadovaných rozměrů. A samozřejmě i poradíme při výběrů okapů. Lidové rčení při použití našich okapů tedy zní: Z louže do louže, nikoliv pod okap.

K dokonalé funkčnosti každé střechy patří i správný okapový systém. V současné době se na trhu vyskytuje nepřeberné množství materiálů a typů okapních prvků. Počínaje klasickými plechovými, přes různé slitiny kovů, plastové, hliníkové okapy či kombinace kovu a plastu.
Většinu plechů trvale držíme skladem a jsou připraveny k okamžitému odběru. Plechy vám u nás zdarma nastříháme dle vašich požadovaných rozměrů.

Cenová nabídka zdarma

Přejete si cenovou nabídku nebo se o vašem zadání poradit? Vyberte si u nás tu pravou krytinu a nechte si zpracovat bezplatnou kalkulaci.

Chci nabídku