Lindab Rainline

Lindab Rainline je kompletní okapový systém vhodný pro všechny typy střech a krytiny, pro který je charakteristická vysoká kvalita materiálu a snadná montáž. Ocelový, žárově pozinkovaný plech s ochrannou barevnou vrstvou po obou stranách zaručuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům, velmi dobrou ochranu proti korozi a přirozeně trvanlivou a přitažlivou povrchovou úpravu.

Lindab Rainline je vyráběn plně automatizovanou technologií, za použití nejmodernějších výrobních linek. Díky tomu je zajištěna unikátní přesnost výroby jednotlivých prvků. Přesnost komponentů je podstatná pro finální sestavení okapového systému, pro jeho 100% funkčnost a dokonalý vzhled celku.

Povrch Elite v kombinaci se švédskou ocelí tvoří dokonalý celek zajišťující vysokou pevnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Povrchová úprava je obohacena o polyamidová zrna, která zvyšují mechanickou odolnost vrstvy. Okapový systém Rainline je prověřený desítkami let v náročných klimatických podmínkách severských zemí a nejen tam, ale i v ostatních Evropských zemích si ziskává stále větší oblibu díky dlouhé životnosti a bezúdržbovosti.

Na kompletní okapový systém Lindab Rainline je poskytována záruka 30 let.

V moderním světě plném nových technologií je stále důležitější mít na paměti životní prostředí. Tenkostěnný ocelový plech je materiál, který během celého svého životního cyklu nemá záporný vliv na životní prostředí. Během spotřební fáze nevylučuje žádné škodlivé látky. Materiál je recyklovatelný a prakticky všechnu ocel je možné vrátit do koloběhu a přetavit ji na nový materiál, z něhož se vyrobí další výrobky. Odpad a vliv na životní prostředí během výroby je v našich továrnách zanedbatelný. Výrobky z tenkého ocelového plechu i veškeré související výrobní procesy nezatěžují životní prostředí.

Nabízíme:  žlaby, svody, čílka, háky, kolena, kotlíky, objímky, rohy, zachytávače a další příslušenství.

LINDAB tabule

  • rozměr 2000 x 1230 mm, tloušťka 0,50 mm a 0,60 mm
  • barevné provedení lesk a mat
  • výroba lemování, úžlabí, řešení detailů, oplechování

LINDAB svitek

  • šíře 1230 mm, tloušťka 0,5 mm a 0,7 mm
  • výroba falcované plechové střechy
  • výroba lemování, úžlabí, řešení detailů, oplechování