Bramac Classic aerlox ultra

K výrobě betonových střešních tašek je zapotřebí voda, cement a písek.
Díky kombinaci optimalizace tvaru tašky, použití velmi kvalitního cementu a speciálního kameniva je zajištěno snížení hmotnosti tašky a přitom je zachována požadovaná pevnost. Výsledkem je střešní krytina Classic AERLOX ULTRA, která je o 30 % lehčí než srovnatelná betonová krytina. Samozřejmě i tento model splňuje normou požadované vlastnosti betonových tašek, jako jsou především tvarová stálost, pevnost a mrazuvzdornost.
 
Model tašky Classic AERLOX ULTRA je opatřen vyspělou povrchovou úpravou Protector PLUS s použitím vrstvy mikrobetonu. Tím je zaručena dlouhodobá stabilita původní barevnosti.

Hlavním benefitem modelu Classic AERLOX  ULTRA je nízká hmotnost. Pokládka tohoto modelu je tak méně fyzicky náročná a z toho vyplývají i nižší náklady na manipulaci a pokládku. Díky nízké hmotnosti je střešní taška Classic AERLOX ULTRA vhodnou volbou pro rekonstrukce střech, u kterých je nosnost krovu limitována.

Technické údaje

Materiál vysoce kvalitní probarvený beton Závěsná délka 398 mm
Rozměry 330x420 mm Spotřeba na 1 m² cca 10 ks
Krycí šířka 300 mm Bezpečný sklon 22°
Hmotnost 2,99 kg/ks (29,9 kg/m²) Minimální sklon 12°
Povrch velmi hladký povrch. Na povrchu je tenká vrstva jemnozrnného betonu plus vrchní vrstva speciálních nástřiků v daném barevném odstínu.

Barevná provedení střešních tašek BRAMAC Classic Aerlox ultra

Nenašli jste?

Vážení zákazníci, nenašli jste hledanou informaci, pospícháte nebo si nevíte rady? Nezoufejte, jednoduše nás kontaktujte a společně Vám poradíme či pomůžeme s výběrem.

Kontaktujte nás