Střešní okna a světlovody

Aby bylo v prostorách pod střechou ve dne světlo bez nutnosti si svítit umělými zdroji, k tomu slouží naše střešní okna a světlovody. Vyberte si ideální řešení pro Vaši střechu. 

Lidové úsloví říká: Já si na tebe posvítím a také: Pod svícnem je největší tma. Na půdě nebo v podkroví si můžete posvítit několika způsoby. Buď baterkou, elektrickým světlem nebo svíčkou. Máte-li radši přirozené světlo, můžete odstranit několik střešních tašek, ale potom je riziko, že Vám bude do domu zatékat voda. My doporučujeme jiné řešení: vyberte si z našeho sortimentu střešních oken a světlovodů, s nimi se Vám opravdu rozsvítí, myslíme tedy na Vaší půdě a v podkroví. Kromě klasických střešních oken různých značek nabízíme i světlíky a výlezy, které se používají v případě potřeby vylézt na střechu. Pokud nechcete použít střešní okno, ale chcete prosvětlit nějakou místnost, můžete použít světlovody, které přenesou přirozené světlo přesně tam, kam potřebujete. Nevíte, jakou z možností si zvolit? Přijďte k nám a my Vám na základě našich zkušeností poradíme. Pod svícnem je možná největší tma, ale ne tak pod střechou s našimi střešními okny a světlovody.

Cenová nabídka zdarma

Přejete si cenovou nabídku nebo se o vašem zadání poradit? Vyberte si u nás tu pravou krytinu a nechte si zpracovat bezplatnou kalkulaci.

Chci nabídku