Střešní latě, OSB desky a impregnace dřeva

Základem každé střechy je její dřevokonstrukce. Skládá se z trámů a ze střešních latí a tvoří kostru střechy jako celku. Poradíme Vám a spočítáme, jaké dřevo na Vaši střechu budete potřebovat.

Lidové rčení pro pořádek zní: Seřadím Vás do latě. My Vás do latě řadit nebudeme, ale nabídneme Vám dřevěný sortiment, se kterým seřadíte neposlušné tašky a krytiny do latě. Biblický kolos na hliněných nohou byl sice impozantní a vyrobený ze skvělého materiálu, ovšem jeho slabinou byly právě hliněné nohy. Když se do nich podařilo strefit malým kamínkem, celá kolosální stavba se sesypala. Podobně je tomu tak i s dřevěnou konstrukcí střechy. Na tuto část střechy není vidět, ale bez ní by sebelepší střešní krytina nemohla obstát a sesypala by se jako pověstný domeček z karet. Nabízíme Vám tedy dřevěný materiál, který Vám nařežeme podle Vašich potřeb. Střešní latě jsou vyrobené z kvalitního a zdravého dřeva, které zajistí jejich dlouhou životnost. Nevíte, kolik latí budete potřebovat? Nevadí, obraťte se na nás a my Vám pomůžeme spočítat a navrhnout optimální řešení. Vaši střechu tak seřadíme do latí.

 

 

Cenová nabídka zdarma

Přejete si cenovou nabídku nebo se o vašem zadání poradit? Vyberte si u nás tu pravou krytinu a nechte si zpracovat bezplatnou kalkulaci.

Chci nabídku