Lindab Mega

Lehká střešní krytina vyrobena z vysoce kvalitního ocelového plechu o tloušťce 0,5 mm s barevnou povrchovou úpravou. Krytina je profilovaná do tvaru klasických střešních tašek s typickou ostřejší profilací v románském stylu. Krytina Lindab MEGA patří společně s krytinou IDEAL mezi ekonomické modely, nabízí však vysokou užitnou hodnotu a esteticky dokonalý vzhled.
 Moderní materiál a vzhled krytiny připomínající klasické skládané tašky dává krytině možnost širokého použití. Profilované Krytiny Lindab vypadají velmi dobře na novostavbách a díky možnosti použití od sklonu 14° jsou ideálním řešením například pro rodinné domy typu bungalov s malým sklonem střechy. Současně je krytina Lindab díky velmi nízké hmotnosti (5kg/m2) vhodná na rekonstrukce starších objektů a především eternitových střech, kde je kladen důraz na hmotnost použité krytiny.
Základním materiálem pro výrobu taškových tabulí je švédská žárově pozinkovaná ocel, která je na horní straně opatřena vrstvou polyesteru. Krytina Lindab MEGA je vyráběna ve třech povrchových úpravách Classic, Premium a Elite. Na spodní straně krytiny je nanesena ochranná polyesterová vrstva o tloušťce 10 μm. Povrchová vrstva působí nejen esteticky na pohled, ale také chrání ocelové jádro proti korozi. Profilované taškové tabule Lindab mají dlouhou životnost a nevyžadují téměř žádnou údržbu.
Taškové tabule Lindab jsou vyráběny v mnoha barevných odstínech, což dává možnost barevně sladit krytinu s okapovým systémem, fasádou či okolní zástavbou.

 

Celou nabídku, včetně ceníku, naleznete zde.

Technické údaje střešních tašek LINDAB Mega

  • atraktivní románský styl profilu střešní krytiny
  • výška vlny 30mm
  • možnost volby délky modulu 350 nebo 400mm
  • střešní krytina za příznivou cenu
  • systém povrchové úpravy Classic, Classic mat, Premium a Elite
  • z výrobního závodu Hustopeče
  • záruka 15 - 30 let
     

Barevná provedení střešních tašek LINDAB Mega

Jak může vypadat vaše střecha