Střešní krytiny

Přestože se střechy a střešní krytiny zdají být spíše šlehačkou na dortu vašeho domu, jedná se spíše o jednu ze základních částí vaší stavby, vašeho domu.

Kvalitně zhotovená střecha a dobře a vkusně vybraná střešní krytina rozhodují o tom, jak dlouho zůstane objekt chráněný před přírodními živly shůry.  Máte celou řadu možností, jak udělat střechu takovou, aby vydržela jednu nebo dvě generace jejich spokojených uživatelů. 
Můžete použít klasické pálené tašky z keramické hlíny, které si dlouhodobě udržují stejný vzhled a barvu. Na druhou stranu jsou trochu těžší. Podobné vlastnosti mají betonové tašky, které jsou přesné na pokládku a skvěle odolávají mrazu, vodě a deformacím. Pokud vám jde o lehkou střechu, nabízí se výrobky z plechu s celou řadou povrchových a technologických úprav. Mezi těmito materiály potom vyniká hliník, který má velice nízkou hustotu, ale naopak stabilní chemické složení. Odlišným materiálem jsou naopak vláknocementové krytiny vyrobené z cementu, umělých vláken a buničiny. Tyto materiály jsou ve formě vlnitých nebo skládaných krytin. Speciální vzhled potom mají střechy vyrobené z šindelů. Jsou vyrobeny z asfaltu a dodají vaší stavbě originální vzhled. Řešení nabízíme i tehdy, máte-li plochou střechu. 

 

Cenová nabídka zdarma

Přejete si cenovou nabídku nebo se o vašem zadání poradit? Vyberte si u nás tu pravou krytinu a nechte si zpracovat bezplatnou kalkulaci.

Chci nabídku