Lindab Topline

Lehká střešní krytina vyrobena z vysoce kvalitního ocelového plechu o tloušťce 0,5 mm a nebo 0,6 mm ve variantě STRONG s barevnou povrchovou úpravou. Krytina je profilovaná do tvaru klasických střešních tašek. Pro krytinu Lindab Topline je typický vysoký profil (42mm), který dodává krytině větší tuhost a atraktivní vzhled s nepřehlédnutelnou výraznou vlnou. Krytina Lindab TOPLINE je navíc opatřena dokonale propracovanou pojistnou vodní drážkou, která v místě napojení slouží jako ochrana proti zatečení i při extremních povětrnostních podmínkách.
Moderní materiál a vzhled krytiny připomínající klasické skládané tašky dává krytině možnost širokého použití. Profilované Krytiny Lindab vypadají velmi dobře na novostavbách a díky možnosti použití od sklonu 14°jsou ideálním řešením například pro rodinné domy typu bungalov s malým sklonem střechy. Současně je krytina Lindab díky velmi nízké hmotnosti (5kg/m2) vhodná na rekonstrukce starších objektů a především eternitových střech, kde je kladen důraz na hmotnost použité krytiny.
Základním materiálem pro výrobu taškových tabulí je švédská žárově pozinkovaná ocel, která je na horní straně opatřena vrstvou polyesteru. Krytina Lindab Topline je vyráběna ve třech povrchových úpravách Classic, Premium a také v nejlepší povrchové úpravě Elite. Na spodní straně krytiny je nanesena ochranná polyesterová vrstva o tloušťce 10 μm. Povrchová vrstva působí nejen esteticky na pohled, ale také chrání ocelové jádro proti korozi. Profilované taškové tabule Lindab mají dlouhou životnost a nevyžadují téměř žádnou údržbu.
Taškové tabule Lindab jsou vyráběny v mnoha barevných odstínech, což dává možnost barevně sladit krytinu s okapovým systémem, fasádou či okolní zástavbou.

Celou nabídku, včetně ceníku, naleznete zde.

Technické údaje střešních tašek LINDAB Topline

  • výška vlny 42mm, vyšší pevnost a tuhost střešní krytiny
  • dvojitá vodní drážka na krytině, dvojité jištění proti vodě
  • systém povrchové úpravy Classic, Classic mat, Premium a Elite
  • dodávka z výrobního závodu Praha
  • záruka 15-30 let

Varianta Topline Strong:

  • je extrémně odolná proti krupobití
  • je extrémně odolná proti prošlápnutí
  • zabraňuje deformaci během montáže

Barevná provedení střešních tašek LINDAB Topline

Jak může vypadat vaše střecha