Satjam Arad

Nová moderní maloformátová krytina, vyráběná z vysoce jakostního ocelového plechu s povrchovou úpravou PURMAT®, patřící do povrchové třídy Extra. Tyto vysoce odolné povrchové úpravy zajišťují nadstandardní parametry odolnosti proti povětrnostním vlivům, stálobarevnosti a odolnosti proti mechanickému poškození. SATJAM Arad Premium najde využití na střechách s minimálním sklonem od 9°.
Intenzivní práce nad konečným vzhledem krytiny přinesla ovoce v podobě zcela nového, originálního designu, který dokonale prezentuje vaši střechu. Prolis pod ostrým úhlem upravuje nejen estetiku krytiny, ale zvyšuje její tuhost.
Zcela nový systém bez viditelných kotevních prvků ovlivňuje estetiku, ale i funkčnost. Krytina není v ploše nikde perforována, což má příznivý vliv na životnost. Kotevní otvory jsou v krytině připraveny již při výrobě, což zjednodušuje práci pokrývačů, ale zároveň eliminuje možnost vzniku chyb při montáži. Založení krytiny na přesně tvarované startovací liště zajišťuje přesné osazení a dokonalé uchycení první řady krytiny u okapové hrany.
Povrchová úprava pro střešní krytiny a trapézové profily Purmat® byla vyvinuta koncernem ArcelorMittal exkluzivně pro naši společnost. Purmat® svými parametry významně doplňuje řadu dostupných povrchových úprav, protože jde o kvalitní polyuretanový povlak v tloušťce 50 mikrometrů. Zaručuje vysokou odolnost proti korozi, mechanickému poškození a UV záření. Na výběr je z pěti barevných provedení.
 

Celou nabídku, včetně ceníku, naleznete zde.

Technické údaje střešní krytiny SATJAM Arad

Celková šířka Arad 2M 1179 mm Výška odskoku Arad 2M 30 mm
Arad 1M* 1179 mm Arad 1M* 30 mm
Stavební šířka Arad 2M 1080 mm Délka modulu Arad 2M 765 mm
Arad 1M* 1080 mm Arad 1M* 415 mm
Délka tašky Arad 2M 350 mm Počet šablon na m2 Arad 2M 1,32 ks
Arad 1M* 350 mm Arad 1M* 2,63 ks

* Jednomodulová taška pro šachovnicové založení

Jak může vypadat vaše střecha