Satjam Grande

Moderní, lehká a s univerzálním využitím. Taková je střešní krytina SATJAM Grande. Pro vzhled této střešní krytiny je charakteristickým znakem mohutný oblouk. Zejména díky tomuto tvaru si získává stále vyšší popularitu. Její charakteristický tvar a celkový vzhled střechy připomíná klasickou „románskou tašku“.

Využití střešní krytiny SATJAM Grande - Veškeré novostavby rodinných domů, včetně jejich rekonstrukcí. Díky klasickému vzhledu nachází uplatnění v širokém spektru staveb.
Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Grande:

  • Nízká hmotnost
  • Vysoká kvalita materiálu
  • Široká nabídka barev a povrchových úprav
  • Dlouhá životnost
  • Servis a poradenství
  • Komplexní systém

Celou nabídku, včetně ceníku, naleznete zde.

Technické údaje střešní krytiny SATJAM Grande

Lehké střešní krytiny SATJAM Grande se vyrábí v pásech, jejichž celková délka může být až 6070 mm (u provedení Alumat max. 4500mm). Podle kladečského plánu (který vám rádi zdarma zhotovíme) se vyrábějí přesně na míru vaší střechy. Pro výrobu využíváme moderní technologii, díky které si může vybrat délku vlny 350 nebo 400 mm. Nabídku variant najdete v tabulce.

Tloušťka krytiny ocel 0,5 mm Celková šířka 1173 mm
hliník 0,6 mm Stavební šířka 1100 mm
Maximální délka krytiny ocel 6000 mm Délka tašky z oceli 350 nebo 400 mm
hliník 4500 mm Délka tašky z hliníku 350 mm
Hmotnost ocel 4,7 kg/m2 Výška odskoku 20 mm
hliník 2 kg/m2 Sklon použití od  10°

SATJAM Grande najde využití na střechách s minimálním sklonem od 10°.

Systém Soft Line
U některých druhů střešních krytin může v případě malých sklonů střechy docházet k pronikání vlhkosti v podélném spoji. Pro zamezení tohoto problému jsme střešní krytinu SATJAM Grande vybavili dvěma pojistnými odvodňovacími drážkami. Jednou v horní vlně a jednou ve spodní vlně. Tím je zajištěna dokonalá ochrana podstřeší proti vnikání vlhkosti.

Jak může vypadat vaše střecha