Satjam Roof

SATJAM Roof je moderní střešní krytina s univerzálním použitím a vynikající odolností proti všem povětrnostním vlivům, včetně krupobití. Své příznivce si získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dobrému poměru kvality a ceny.
Využití střešní krytiny SATJAM Roof - Rekonstrukce střech, novostavby rodinných domů, stavby bytových domů, střešní nástavby panelových a bytových domů, stavby občanské vybavenosti, komerční a užitkové objekty.

 Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Roof

  •  Nízká hmotnost
  • Vysoká kvalita materiálu
  • Široká nabídka barev a povrchových úprav
  • Dlouhá životnost
  • Servis a poradenství
  • Komplexní systém

Celou nabídku, včetně ceníku, naleznete zde.

Technické údaje střešní krytiny SATJAM Roof

Lehké střešní krytiny SATJAM Roof jsou vyráběny v pásech o celkové délce až 6040 mm (u provedení Alumat max. 4500mm), na míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Díky moderní technologii lze u této krytiny měnit délku i výšku vlny tak, že ji lze přizpůsobit estetickým požadavkům uživatele. Detailní rozměry jsou uvedeny v tabulce.

Tloušťka krytiny ocel 0,5 mm Celková šířka 1185 mm
hliník 0,6 mm Stavební šířka 1100 mm
Maximální délka krytiny ocel 6000 mm Délka tašky z oceli 350 nebo 400 mm
hliník 4500 mm Délka tašky z hliníku 350 mm
Hmotnost ocel 4,7 kg/m2 Výška odskoku 15 nebo 20 mm
hliník 2 kg/m2 Sklon použití od  10°

Minimální sklon střechy je 10°.

Systém Soft Line
Při nízkých sklonech střech může v určitých případech dojít ke vzlínání vlhkosti v podélném spoji dvou pásů střešní krytiny. Z toho důvodu je střešní krytina SATJAM Roof opatřena dvěma pojistnými odvodňovacími drážkami – jednou v horní vlně a druhou ve spodní. Podstřeší je tak dokonale chráněno proti náhodnému vniknutí vlhkosti.

Jak může vypadat vaše střecha