Satjam Taurus Premium

Nová moderní maloformátová krytina, kterou vyrábíme z vysoce jakostního ocelového plechu s povrchovou úpravou Satpur, Purmat® a hrubozrnný mat PMH 35. Povrchové úpravy v nejvyšších jakostních třídách, výrazný a nepřehlédnutelný design, vysoká kvalita zpracování. Toto jsou základní výhody střešní krytiny SATJAM Taurus Premium, která má ambice stát se zajímavým architektonickým prvkem vaší střechy.

1. Tvar krytiny
Výrazná profilace dělá z této krytiny nepřehlédnutelnou dominantu stavby. Nezanedbatelným přínosem této výrazné profilace je i vysoká pevnost krytiny.

2. Formát krytiny
Krytina je dodávána v dvoumodulových šablonách. Toto řešení usnadňuje manipulaci, snižuje náklady na přepravu a je zárukou nízké odpadovosti při realizaci. Dokonalé balení výrobku zajišťuje snížení rizika poškození krytiny během transportu a manipulace na stavbě.

3. Montáž krytiny
Samotná montáž krytiny má jen málo odlišností oproti montáži klasických velkoformátových krytin. 

4. Povrchové úpravy a barvy
Krytina je dodávána v povrchové úpravě Satpur 50 a Purmat® 50 v kategorii Extra a hrubozrnný mat v kategorii Efekt. Tyto vysoce jakostní kategorie povrchových úprav jsou zárukou vysoké mechanické odolnosti, odolnosti proti povětrnostním vlivům a UV záření. Díky své tvrdosti jsou tyto povrchové úpravy extrémně odolné proti poškrábání při montáži a užívání.

Celou nabídku, včetně ceníku, naleznete zde.

Celou nabídku, včetně ceníku, naleznete zde.

Technické údaje střešní krytiny SATJAM Taurus Premium

Celková šířka tašky 1198 mm Hmotnost na m2 4,7 kg
Stavební šířka tašky 1150 mm Užitná plocha šablony 0,805 m2
Délka tašky 350 mm Počet šablon/m2 1,24 ks
Délka modulu 720 mm Minimální sklon
Tloušťka krytiny 0,5 mm