Bramac Protector Plus

Betonová střešní taška Classic Protector PLUS má společný profil s taškou Classic STAR a Classic. Liší se však od sebe povrchovou úpravou.
Technologie Protector PLUS patří k vyspělým technologiím výroby střešních krytin. A rozdíl od standardních tašek, kde je povrch tvořen několika vrstvami barvy, je na povrch tašky s technologií STAR aplikována vrstva mikrobetonu, který zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Na tuto vrstvu se dále aplikují speciální nástřiky v daném barevném odstínu. Výsledkem je velmi hladký a atraktivní povrch, který zvyšuje odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zároveň je zabezpečena zvýšená ochrana před usazováním nečistot, mechů a řas.

Celou nabídku, včetně ceníku naleznete zde.

Technické údaje

Materiál vysoce kvalitní probarvený beton Závěsná délka 398 mm
Rozměry 330x420 mm Spotřeba na 1 m² cca 10 ks
Krycí šířka 300 mm Bezpečný sklon 22°
Hmotnost 3,75 kg/ks (37,5 kg/m²) Minimální sklon 12° (nutná doplňková opatření)
Povrch velmi hladký povrch. Na povrchu je tenká vrstva jemnozrnného betonu plus vrchní vrstva speciálních nástřiků v daném barevném odstínu.

Barevná provedení střešních tašek Bramac Protector Plus

Cihlově červená
Červenohnědá
Tmavohnědá
Ebenově černá

Nenašli jste?

Vážení zákazníci, nenašli jste hledanou informaci, pospícháte nebo si nevíte rady? Nezoufejte, jednoduše nás kontaktujte a společně Vám poradíme či pomůžeme s výběrem.

Kontaktujte nás