Creaton Rapido

CREATON RAPIDO spojuje tradici a techniku v dokonalou, mimořádně úspornou drážkovou tašku, která je zároveň přirozeně krásná.

Tradiční krása a funkčnost osvědčená po desetiletí se v případe tašky CREATON RAPIDO spojila s mimořádně hospodárným velkým formátem. Výsledkem je taška se spotřebou již od 8,1 ks/m2, která díky velkému formátu zrychluje pokládku a snižuje náklady na doplňkové prvky. Jedná se o nejhospodárnější model na trhu.
O vysokou pevnost a bezpečné zavěšení tašky se starají spodní podpůrná žebra a tři závěsné ozuby. Možnost posuvu v horní drážce zabezpečuje maximální flexibilitu při pokrývání střechy. Dostatečně vysoké boční drážky, dva hluboké žlábky na přední části a robustní spodní žebra zajištují rychlý odvod srážkové vody či vzniklé kondenzace na spodní části.
Mimořádná spolehlivost a nápaditá krása tašek CREATON RAPIDO spojuje všechny charakteristiky špičkových produktů CREATON s velice dobrým poměrem ceny a hodnoty. Tašky vyráběné v maďarském výrobním závodě Lenti pomocí nejmodernějších technologií, zaručují dokonalou kvalitu a vysokou užitnou hodnotu.

Výhody a přednosti:

  • Velký formát XXL, 8.1 ks/m2
  • 3 závěsné nosy
  • Menší spotřeba střešních latí
  • Rychlá pokládka velkých střešních ploch
  • Možnost posuvu až 31 mm
  • Záruka 50 let

Celou nabídku, včetně ceníku platného od 1. 1. 2019, naleznete zde.

Technické údaje střešních tašek CREATON Rapido

Značka CREATON Spotřeba 8,1 - 8,8 ks/m²
Materiál Pálená hlína Hmotnost cca. 4,9 kg/ks
Rozměry 325 x 502 mm Bezpečný sklon 25°
Krycí šířka 277 - 280 mm Minimální sklon střechy 15° (s doplňkovým opatřením)
Krycí délka 410 – 440 mm    

 

Barevná provedení střešních tašek Creaton Rapido

Jak může vypadat vaše střecha