KM Beta Hodonka

Střešní tašky jsou vyráběny z jemnozrnného probarveného betonu osvědčenými technologiemi, které zajišťují jejich prvotřídní kvalitu. Ze zkušeností lze říci, že betonová krytina  má životnost až 100 let, k čemuž kromě jiného přispívá i její vysoká mrazuvzdornost. Proto můžeme garantovat 50letou záruku na funkční vlastnosti střešní krytiny, včetně betonových doplňků.

KMB HODONKA je profilovaná drážková taška, která svým profilem vytváří na střeše zajímavý zvlněný efekt. Díky svému tvaru si získává oblibu u zákazníků, kteří se chtějí odlišit od standardu.

Povrchová úprava

Tašky vyrábíme ve dvou povrchových úpravách. Můžete si tak vybrat čistě podle svého vkusu nebo charakteru vaší stavby. Kvalitní povrchová úprava zajišťuje dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost.

BRILIANT - lesklý povrch úpravou speciálního dvojitého nástřiku s leskem. Střecha působí výrazněji než matné odstíny a neudělá ostudu žádné stavbě.

ELEGANT - matný povrch s úpravou dvojitého akrylátového nástřiku. Svým vzhledem dobře zapadne zejména do tradiční zástavby.

Celou nabídku, včetně ceníku naleznete zde.

Technické údaje střešních tašek KMB Hodonka

Celková šířka 336 mm Hmotnost 1 ks 4,25 kg
Celková délka 420 mm Hmotnost 1 m² 42,5 kg
Krycí šířka 302 mm Potřeba 1 m² 10 ks
Laťování 320 - 340 mm Počet na paletě 240 ks
Bezpečný sklon 22°    
Použití pro sklon 12 - 90°    

 

Barevná provedení střešních tašek KMB Hodonka

Jak může vypadat vaše střecha