Střešní doplňky

Při stavbě střechy je potřeba myslet také na to, že se na ní udržuje sníh, že na ní sedají ptáci, nebo že je na ni občas potřeba vylézt. Nezapomeňte tedy při plánování stavby myslet i na tyto zdánlivé detaily. 

Lidové úsloví říká: Pozdě bycha honiti. Nevíme sice, kdo je to ten bych, ale víme, že nás toto úsloví nabádá k odhadování našich budoucích potřeb. Taky si asi nepostavíte dům, ve kterém zapomenete udělat dveře, ale občas se může stát, že se na střeše opomene něco, co vám jednou v budoucnosti bude chybět. Projděte si seznam našich střešních doplňků, abyste věděli, na co ještě myslet a na co nezapomenout. Větrací pás hřebene nebo uzavírka hřebenových tašek vám zajistí stabilitu hřebene, protisněhové háky zabrání sesuvu sněhu ze střechy. Na ty části střechy, kterou potřebujete ochránit proti opeřencům, použijte pásy proti ptákům, použijte těsnění u komínů a u úžlabí. A samozřejmě, nezapomeňte ani na střešní fólie a membrány, které tepelně odizolují střechu od zbytku domu. Obraťte se na nás a my vám poradíme, kterého bycha honit ještě před vypuknutím stavby střechy. A nebojte se, s námi nebude pozdě takového bycha honit.

 

Cenová nabídka zdarma

Přejete si cenovou nabídku nebo se o vašem zadání poradit? Vyberte si u nás tu pravou krytinu a nechte si zpracovat bezplatnou kalkulaci.

Chci nabídku